2x Krzesło Ogrodowe CORTO Szare Nowoczesne
Symbol: ME.CORTO/P/RT/OGR/ZES
Dostępność: 999 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CORTO/P/RT/OGR/ZES
Dostępność: 999 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
Urządź komfortowy kącik relaksu w miejscu, w którym najchętniej spędzasz wolny czas. Komplet dwóch krzeseł ogrodowych Corto łączy nowoczesną estetykę, wygodę oraz funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na tarasie, balkonie czy w ogrodzie.
Krzesła ogrodowe Corto doskonale sprawdzą się zarówno na balkonie, tarasie, jak i w ogrodzie. Ich uniwersalna stylistyka pozwala z łatwością dopasować je do nowoczesnych, a także bardziej klasycznych aranżacji. To zestaw, który łączy komfort, lekkość i praktyczność, pomagając stworzyć przyjemną przestrzeń do odpoczynku dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość krzesła | 80 cm |
| Szerokość krzesła | 58 cm |
| Głębokość krzesła | 61 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |