Biurko Loft do Gabinetu ROSS 120x60 cm Dąb Rustykalny/Czarny Nowoczesne Loft
Symbol: ME.ROSS/BR/CZ/B
Dostępność: 999 szt.
Cena: 296.10 Cena przed promocją: 329.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ROSS/BR/CZ/B
Dostępność: 999 szt.
Cena: 296.10 Cena przed promocją: 329.00 -10%
Czy potrzebujesz czegoś więcej niż tylko kolejnego biurka? A może chcesz, aby Twoja przestrzeń nie tylko pracowała dla Ciebie, ale również mówiła coś o Twoim stylu? Biurko Ross w kolorze dębu rustykalnego to propozycja, która przełamuje schematy - minimalizm w loftowym wydaniu, który zadba o funkcjonalność i estetykę Twojej przestrzeni. Gotowy/a, by poznać je bliżej?
Biuro, domowy gabinet, recepcja czy salon - prostota i elegancja biurka Ross sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się styl i funkcjonalność. Potrzebujesz go do wyeksponowania ulubionych roślin w przedpokoju? A może marzy Ci się minimalistyczna konsola? Ross dostosuje się do każdego pomysłu, dając Twojej przestrzeni nowy wymiar.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Płyta MDF |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | dąb rustykalny |
| Długość stołu | 120 cm |
| Wysokość stołu | 74,8 cm |
| Głębokość stołu | 60 cm |