Biurko Loft do Gabinetu ROSS 120x60 cm Dąb Złoty/Czarny Nowoczesne
Symbol: ME.ROSS/D/CZ/B
Dostępność: 999 szt.
Cena: 296.10 Cena przed promocją: 329.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ROSS/D/CZ/B
Dostępność: 999 szt.
Cena: 296.10 Cena przed promocją: 329.00 -10%
Czy cenisz sobie minimalizm w rozwiązaniach? Marzysz o urządzeniu wnętrza z gustem i praktycznie? Albo może standardowe biurka nie wpisują się w twój gust? Nasza oferta - biurko loftowe Ross - zostało stworzone z myślą o Tobie! Jego urzekająca prostota i wszechstronność z pewnością znajdą zastosowanie w różnych okolicznościach.
Nowocześnie urządzone biuro, gabinet, pokój czy recepcja - dzięki swojej prostej formie biurko będzie prezentować się wspaniale w każdym z nich. Jeśli chcesz, możesz postawić je w przedpokoju, jako podstawa do wyeksponowania roślin doniczkowych.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Płyta MDF |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | dąb złoty |
| Długość stołu | 120 cm |
| Wysokość stołu | 74,8 cm |
| Głębokość stołu | 60 cm |