Fotel Bujany Ogrodowy AURORA na Płozach Szary Nowoczesny
Symbol: ME.AURORA/P/T/FW
Dostępność: 996 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.AURORA/P/T/FW
Dostępność: 996 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
Szukasz azylu od codziennego zgiełku? Miejsca, gdzie możesz usiąść, przymknąć oczy i po prostu odpocząć? Fotel bujany Aurora to coś więcej niż mebel - to Twój osobisty zakątek relaksu. Komfortowy, solidny i stylowy - zachęca do chwili wytchnienia niezależnie od miejsca, w którym go ustawisz.
Aurora jest tak funkcjonalna, jak wygodna - odnajdzie się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz chwili wytchnienia:
Każdy potrzebuje miejsca, w którym po prostu dobrze się siedzi. Wybierz fotel Aurora i zyskaj przestrzeń, która sprzyja temu, co najważniejsze - odpoczynkowi.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Zagłówek | Nie |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 105 cm |
| Szerokość fotela | 78 cm |
| Wysokość fotela | 78 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Funkcja bujania | Tak |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |