Fotel Bujany na Biegunach Uszak Wypoczynkowy JACKSON Granatowy Welurowy do Salonu Nowoczesny
Symbol: ME.JACKSON/GR/V/FW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 521.10 Cena przed promocją: 579.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.JACKSON/GR/V/FW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 521.10 Cena przed promocją: 579.00 -10%
Granatowy - głęboki, kojący, przywodzący na myśl nocne niebo pełne tajemnicy i spokoju. Bujane fotele od zawsze kojarzą się z przytulnym ciepłem i beztroską chwilą, a model Jackson idzie o krok dalej, łącząc klasyczny urok z nowoczesną elegancją. To nie zwykły fotel - to miejsce, gdzie odprężenie nabiera nowego znaczenia, jakby otulały Cię ramiona serdecznego przyjaciela gotowego wesprzeć Cię w każdej chwili.
Fotel Jackson sprawdzi się w każdym stylowym wnętrzu - od nowoczesnego salonu, gdzie będzie towarzyszem wieczornych seansów filmowych, po loftową sypialnię, gdzie z łatwością ukołyszesz do snu swojego malucha. Dzięki tapicerowaniu również w tylnej części możesz ustawić go gdziekolwiek tylko chcesz.
Wybierz fotel Jackson i stwórz w swoim domu miejsce, które zapewni Ci zasłużony komfort oraz wyjątkowe chwile relaksu - dla Ciebie i Twojej rodziny.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Granatowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Skandynawski |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal/ drewno |
| Głębokość fotela | 88 cm |
| Szerokość fotela | 67 cm |
| Wysokość fotela | 95 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Funkcja bujania | Tak |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Meble wypoczynkowe |