Fotel Gamingowy Obrotowy MAXIMO Czarny/Biały Nowoczesny
Symbol: ME.MAXIMO/CZ/B/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 476.10 Cena przed promocją: 529.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MAXIMO/CZ/B/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 476.10 Cena przed promocją: 529.00 -10%
Zanurz się w ekscytującym świecie gier i efektywnej pracy przy biurku dzięki MAXIMO - naszemu unikalnemu gamingowemu fotelowi obrotowemu! Czarno-biały design tego fotela zapewnia nie tylko elegancję, ale także wyróżnia się spośród innych mebli, nadając Twojemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. MAXIMO - to więcej niż tylko fotel. To klucz do świata nieskończonych możliwości, gdzie wygoda idzie w parze z wydajnością. Pozwól sobie na to wyjątkowe doświadczenie i ciesz się każdą chwilą spędzoną przed monitorem!
MAXIMO wyróżnia wyjątkowy, gamingowy design, z mistycznym wzorem na zagłówku przedstawiającym głowę smoka. Jego modny wygląd doskonale uzupełni Twoje gamingowe stanowisko.
Nie tylko wygląd jest ważny - MAXIMO został zaprojektowany specjalnie z myślą o komforcie. Oparcie pokryte jest specjalną mikro-siatką Air Mesh, która dopasowuje się do Twojej sylwetki, zapewniając odpowiedni przepływ powietrza. Dzięki temu nawet w gorące dni będziesz cieszyć się nie tylko wygodą, ale też przyjemnym chłodzeniem podczas intensywnych gamingowych sesji.
Weź głęboki oddech i wyobraź sobie idealne miejsce do rozwoju Twoich gamingowych talentów lub efektywnej pracy - to MAXIMO!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Głębokość fotela | 72 cm |
| Szerokość fotela | 77 cm |
| Wysokość fotela | 128 cm |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 47 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 55 cm |
| Mechanizm | Multiblock |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |