Fotel Masujący BOX Rozkładany Wypoczynkowy z Podnóżkiem Czarny Ekoskóra Nowoczesny
Symbol: ME.BOX/CZ/E/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BOX/CZ/E/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Aby poczuć się prawdziwie zrelaksowanym, nie musisz iść do salonu odnowy biologicznej. Teraz możesz mieć to w domu. Dzięki fotelowi masującemu BOX z naszej oferty będzie to możliwe. Rozkładany fotel masujący jest elegancki i funkcjonalny. Jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, ponieważ siedzisko wypełnione jest grubą warstwą pianki tapicerskiej. Do obicia fotela użyto wysokiej jakości skóry ekologicznej. Jest ona zarówno trwała, jak i miękka. Rama fotela wykonana jest z solidnego metalu. Fotel masujący BOX zapewnia wysoki komfort i relaks. Fotel do masażu BOX posiada wiele pozycji odchylania. Fotel BOX to uniwersalny mebel, który może być wykorzystywany do wielu celów. Posiada uchwyty na napoje przy podłokietnikach oraz dwie kieszenie po lewej i prawej stronie.
Fotel można dopasować do swoich potrzeb. Fotel BOX można rozłożyć w trzech pozycjach: półleżącej, leżącej i siedzącej. Każda pozycja pozwala na inny rodzaj odpoczynku. Półleżenie jest najlepsze do czytania magazynów, oglądania telewizji i czytania książek. Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę lub skorzystać z funkcji masażu, pozycja leżąca jest idealna.
Chcesz rozłożyć fotel? Pociągnij za czarny uchwyt, znajdujący się po wewnętrznej stronie prawego podłokietnika. Spowoduje to zwolnienie blokady i uniesienie podnóżka oraz da Ci możliwość rozłożenia oparcia poprzez opieranie się o nie plecami.
Aby wrócić do poprzedniej pozycji, zdecydowanym ruchem naciśnij nogami na podnóżek i podnieś plecy - oparcie samo się podniesie.
Odpręż się jak nigdy wcześniej skorzystaj z funkcji masażu. Wystarczy podpiąć fotel do prądu i cieszyć się błogim relaksem. Wszystkim sterujesz przy pomocy pilota.
Dostępne na panelu pilota opcje:
Fotel tapicerowany jest wysokiej jakości skórą ekologiczną. Jest ona trwała, łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na blaknięcie i przecieranie. Grube wypełnienie z pianki tapicerskiej w oparciu i siedzisku fotela BOX zapewnia maksymalny komfort. Metalowa rama stanowi bezpieczne i wygodne miejsce do odpoczynku. Elegancji fotela BOX dodaje zastosowanie artystycznych przeszyć. Będzie się on doskonale prezentował w każdym pomieszczeniu. Fotel masujący BOX został wyposażony w praktyczne kieszenie i wkładki na napoje. Można w nich bezpiecznie i pewnie umieścić ulubione napoje. Kieszenie mogą być wykorzystane do przechowywania książek i czasopism.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 3 dni |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 96 cm |
| Szerokość fotela | 87 cm |
| Wysokość fotela | 101 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Funkcja masażu | Tak |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |