Fotel Młodzieżowy Obrotowy NATE Różowy Nowoczesny
Symbol: ME.NATE/R/B/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 170.10 Cena przed promocją: 189.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.NATE/R/B/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 170.10 Cena przed promocją: 189.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor | Różowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | plastik |
| Głębokość fotela | 56 cm |
| Szerokość fotela | 59 cm |
| Wysokość fotela | 93 cm |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 39 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 48 cm |
| Kółka | kauczukowe |
| Kolor obicia | różowy |
| Materiał obicia | tkanina |
| Kategoria | Fotele obrotowe |