Fotel Ogrodowy Leżak LARGO Technorattan Czarny/Brązowy
Symbol: ME.LARGO/CZ/RT/OGR/LEZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LARGO/CZ/RT/OGR/LEZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Relaks na świeżym powietrzu staje się jeszcze przyjemniejszy, gdy możesz korzystać z wygodnego i eleganckiego miejsca do wypoczynku. Leżak Largo został stworzony z myślą o codziennym komforcie - tak, by świetnie sprawdzał się zarówno podczas opalania, jak i w trakcie spokojnego relaksu z książką, filiżanką kawy lub zimnym napojem.
Dołączony materac zwiększa wygodę wypoczynku i sprawia, że korzystanie z leżaka jest jeszcze przyjemniejsze. Miła w dotyku tkanina oraz starannie dobrane wypełnienie oferują komfortowe podparcie i odpowiednią sprężystość, doskonale sprawdzającą się podczas relaksu.
Largo to leżak, który doskonale sprawdzi się w różnych przestrzeniach:
Usiądź wygodnie, ustaw oparcie zgodnie ze swoimi preferencjami i podaruj sobie moment prawdziwego odprężenia. Z leżakiem Largo każda chwila odpoczynku zyskuje wyjątkowo komfortowy wymiar.
| Specyfikacja | |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | Rattan syntetyczny |
| Głębokość fotela | 195 cm |
| Szerokość fotela | 70 cm |
| Wysokość fotela | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Kategoria | Meble ogrodowe |