Fotel Ogrodowy MADISON Kokon Wypoczynkowy Szary Nowoczesny Boho
Symbol: ME.MADISON/CP/NAT/T/FW
Dostępność: 998 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MADISON/CP/NAT/T/FW
Dostępność: 998 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
W świecie pełnym pośpiechu znajdź swoją przystań. Madison to coś więcej niż stylowy fotel - to Twoja prywatna strefa wytchnienia. Wystarczy, że usiądziesz. Otuli Cię miękkość, zamkniesz oczy… i jesteś u siebie.
Nie musisz szukać odpoczynku - właśnie do Ciebie przyszedł.
Ten fotel czuje się świetnie wszędzie - dopasowuje się do Twojego stylu życia i przestrzeni:
Wejdź w świat komfortu - Madison czeka na Ciebie!
| Specyfikacja | |
| Kolor | Naturalny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Boho |
| Styl wnętrza | Japandi |
| Kolor korpusu | naturalny |
| Głębokość fotela | 68 cm |
| Szerokość fotela | 77 cm |
| Wysokość fotela | 145 cm |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Funkcja bujania | Nie |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |