Fotel Ogrodowy Wypoczynkowy z Podnóżkiem PORTLAND Szary
Symbol: ME.PORTLAND/P/NAT/T/FW
Dostępność: 998 szt.
Cena: 944.10 Cena przed promocją: 1049.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PORTLAND/P/NAT/T/FW
Dostępność: 998 szt.
Cena: 944.10 Cena przed promocją: 1049.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Rattan |
| Kolor | Naturalny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Boho |
| Styl wnętrza | Japandi |
| Kolor korpusu | naturalny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 75 cm |
| Szerokość fotela | 90 cm |
| Wysokość fotela | 135 cm |
| Głębokość podnóżka | 49 cm |
| Szerokość podnóżka | 60 cm |
| Funkcja bujania | Nie |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |