Fotel Rozkładany ASTER do Spania Brązowy
Symbol: ME.ASTER/BR/T/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1304.10 Cena przed promocją: 1449.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ASTER/BR/T/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1304.10 Cena przed promocją: 1449.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Brązowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 125 kg |
| Głębokość fotela | 115 cm |
| Szerokość fotela | 141 cm |
| Wysokość fotela | 84 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 191 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Funkcja spania | Tak |