Fotel Rozkładany CORRA do Spania Szary
Symbol: ME.CORRA/P/T/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CORRA/P/T/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 125 kg |
| Głębokość fotela | 97 cm |
| Szerokość fotela | 120 cm |
| Wysokość fotela | 87 cm |
| Szerokość siedziska | 72 cm |
| Głębokość siedziska | 63 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 190 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Funkcja spania | Tak |