Fotel Rozkładany DANNY Wypoczynkowy z Podnóżkiem Szary Nowoczesny
Symbol: ME.DANNY2/JP/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 584.10 Cena przed promocją: 649.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.DANNY2/JP/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 584.10 Cena przed promocją: 649.00 -10%
Po ciężkim dniu chcesz odpocząć wygodnie? Poszukujesz mebla solidnego i o ponadczasowym designie? Takiego, w którym kawa lub herbata będą smakować jeszcze lepiej? Jesteś w dobrym miejscu! Z przyjemnością przedstawiamy Ci rozkładany fotel wypoczynkowy Danny w kolorze szarym. To mebel o nieprzeciętnym wyglądzie, zachwycający wygodą oraz funkcjonalnością. Wysoka jakość wykonania usatysfakcjonuje najbardziej wymagających.
Największą zaletą fotela Danny jest funkcja rozkładania. Za jej sprawą dopasujesz pozycję fotela w zależności od swoich aktualnych potrzeb. Pozycja półleżąca pozwoli na komfortowe zatopienie się w lekturze książki lub na domowy seans kinowy. Pozycja leżąca (fotel rozłożony niemal na płasko) - idealna na relaksującą drzemkę. Rozkładanie fotela jest bardzo proste. Wystarczy położyć ręce na podłokietnikach i nacisnąć plecami na oparcie- zacznie się ono rozkładać. Chcąc złożyć fotel należy postąpić analogicznie, tylko tym razem nacisnąć na podnóżek.
Fotel wykonany jest z dbałością o szczegóły oraz z najwyższej jakości materiałów. Do licznych zalet zaliczyć można:
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 125 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 78 cm |
| Szerokość fotela | 68 cm |
| Wysokość fotela | 100 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość siedziska | 43,5 cm |
| Funkcja bujania | Nie |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |