Fotel Rozkładany IBERIS 67 cm do Spania Beżowy
Symbol: ME.IBERIS/BZ/T/FW67
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.IBERIS/BZ/T/FW67
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Głębokość fotela | 100 cm |
| Szerokość fotela | 80 cm |
| Wysokość fotela | 67 cm |
| Szerokość siedziska | 67 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 183 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Funkcja spania | Tak |