Fotel Wypoczynkowy ALBERTO Sztruksowy Beżowy do Salonu Nowoczesny
Symbol: ME.ALBERTO/BZ/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 701.10 Cena przed promocją: 779.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ALBERTO/BZ/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 701.10 Cena przed promocją: 779.00 -10%
Szukasz inspiracji do zaaranżowania swojego wnętrza? Nudzą Cię standardowe rozwiązania? Szukasz czegoś praktycznego a jednocześnie przykuwającego uwagę? To właśnie dla Ciebie jest fotel wypoczynkowy Albert w kolorze beżowym! Solidna, masywna bryła w połączeniu z subtelnym stelażem tworzy niezwykle stylowe połączenie. Komfort jego użytkowania z pewnością Cię zachwyci. Poznaj go lepiej!
Fotel Alberto to nie tylko stylowy wygląd, ale przede wszystkim wygoda użytkowania. Co go wyróżnia?
Niezwykła bryła fotela Alberto od razu przyciąga uwagę. Będzie doskonale prezentować się we wnętrzach w stylu loftowym, nowoczesnym oraz klasycznym. Zastanawiasz się, gdzie go umieścić? Podajemy kilka propozycji:
Postaw na styl i komfort w Twoim domu - wybierz fotel Alberto już dziś!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 83 cm |
| Szerokość fotela | 77 cm |
| Wysokość fotela | 90 cm |
| Szerokość siedziska | 60 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Funkcja bujania | Nie |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |