Fotel Wypoczynkowy COLTON z Funkcją Wstawania Elektrycznie Rozkładany Szary Nowoczesny
Symbol: ME.COLTON/P/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 854.10 Cena przed promocją: 949.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.COLTON/P/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 854.10 Cena przed promocją: 949.00 -10%
Fotel Colton w eleganckim, szarym odcieniu to codzienny sprzymierzeniec w walce o komfort i wygodę. Zaprojektowany z myślą o seniorach, osobach o ograniczonej mobilności, a także wszystkich, którzy pragną spokoju po intensywnym dniu. Przyjemny w dotyku, solidny w budowie i prosty w obsłudze - idealny towarzysz do domowego relaksu.
Funkcje dostępne z pilota:
Elektryczne sterowanie pozwala jednym przyciskiem ustawić fotel tak, jak lubisz:
Z fotelem Colton relaks staje się codziennym rytuałem. Wystarczy jeden przycisk, aby dopasować go do swoich potrzeb i cieszyć się wygodą w najlepszym wydaniu.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 85 cm |
| Szerokość fotela | 61 cm |
| Wysokość fotela | 136 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość siedziska | 43,5 cm |
| Funkcja bujania | Nie |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Funkcja wysadzania | Tak |