Fotel Wypoczynkowy HENRY z Podnóżkiem Brązowy Nowoczesny Loftowy
Symbol: ME.HENRY/BR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.HENRY/BR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
Rozkładany fotel wypoczynkowy z podnóżkiem Henry w kolorze brązowym to propozycja dla miłośników klasycznego wypoczynku w nowoczesnym wydaniu. Wygodny i funkcjonalny, dzięki możliwości rozłożenia zapewnia zarówno wygodne siedzenie, jak i relaksujący wypoczynek. Brązowy kolor dodaje wnętrzu ciepła i przytulności oraz doskonale komponuje się z większością wystrojów. Fotel będzie doskonałym dodatkiem do salonu, sypialni lub pokoju gościnnego. Poznaj go lepiej i przekonaj się o wszystkich jego zaletach!
Główną zaletą modelu Henry jest funkcja rozkładania. Dzięki niej możesz dopasować pozycję fotela do swoich aktualnych potrzeb oraz dowolnie ją modyfikować. Do wyboru masz pozycję:
Dołączony do zestawu wolnostojący podnóżek umożliwia wygodne oparcie nóg. Jego odległość od fotela dostosujesz do swojego wzrostu oraz pozycji, w jakiej chcesz wypoczywać.
Najwyższa jakość materiałów to gwarancja nie tylko atrakcyjnego, estetycznego wyglądu, lecz także wyjątkowego komfortu użytkowania. Solidna konstrukcja oraz dbałość o szczegóły zapewniają trwałość i niezawodność:
Fotel wyróżnia się oryginalną sylwetką oraz ciepłą kolorystyką. Doskonale dopełni wiele wnętrz - skandynawskie, loftowe, minimalistyczne i klasyczne. Każdemu z nich doda przytulności.
Fotel wymaga samodzielnego montażu - do paczki dołączona jest czytelna instrukcja.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Brązowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość fotela | 85 cm |
| Szerokość fotela | 66 cm |
| Wysokość fotela | 100 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 135 cm |