Fotel Wypoczynkowy HENRY z Podnóżkiem Czarny
Symbol: ME.HENRY/CZ/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.HENRY/CZ/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 125 kg |
| Głębokość fotela | 85 cm |
| Szerokość fotela | 66 cm |
| Wysokość fotela | 100 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 135 cm |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |