Fotel Wypoczynkowy MODERNO 1S Kremowy Nowoczesny
Symbol: ME.MODERNO1S/KR/TB/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1889.10 Cena przed promocją: 2099.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MODERNO1S/KR/TB/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1889.10 Cena przed promocją: 2099.00 -10%
Fotel Moderno 1S zachwyca swoją subtelnym wyglądem zapraszając do chwili wytchnienia. Choć niewielki, został dopracowany w każdym szczególe. Doskonale odnajdzie się zarówno w salonie, jak i w stylowym biurze, hotelowym apartamencie czy przytulnym kąciku wypoczynkowym.
Moderno 1S - subtelny w formie, maksymalny w komforcie.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Kremowy |
| Wysokość mebla | 77 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | plastik |
| Szerokość siedziska | 60 cm |
| Głębokość siedziska | 65 cm |
| Szerokość mebla | 135 cm |
| Głębokość mebla | 105 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość oparcia | 40 cm |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja spania | Nie |