Fotel Wypoczynkowy Obrotowy MESA do Salonu Beżowy Nowoczesny
Symbol: ME.MESA/BZ/KR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 854.10 Cena przed promocją: 949.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MESA/BZ/KR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 854.10 Cena przed promocją: 949.00 -10%
Fotel obrotowy Mesa to elegancki element wyposażenia wnętrz, który doskonale odnajdzie się w przestrzeniach domowych. Nowoczesna forma, miękkie siedzisko oraz subtelne przeszycia nadają mu wyjątkowy charakter, a beżowa tapicerka wprowadza do wnętrza harmonię i lekkość.
Fotel Mesa - komfort i styl, które dopełnią każde wnętrze.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 90 cm |
| Szerokość fotela | 75 cm |
| Wysokość fotela | 100 cm |
| Szerokość siedziska | 36 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Wysokość siedziska | 52 cm |
| Funkcja bujania | Nie |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Obrotowy | Tak - 360° |