Fotel Wypoczynkowy Obrotowy PASADENA z Podnóżkiem Kremowy Nowoczesny
Symbol: ME.PASADENA/KR/KR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 944.10 Cena przed promocją: 1049.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PASADENA/KR/KR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 944.10 Cena przed promocją: 1049.00 -10%
Fotel obrotowy Pasadena zachwyca eleganckim wyglądem i starannym wykonaniem. Jego miękkie, przyjemnie otulające siedzisko, ergonomiczne oparcie oraz wygodny podnóżek gwarantują doskonałe warunki do odprężenia.
Postaw na fotel Pasadena i odkryj, jak wiele wygody i klasy może wnieść do Twojej przestrzeni.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 95 cm |
| Szerokość fotela | 79 cm |
| Wysokość fotela | 89 cm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość podnóżka | 44 cm |
| Głębokość podnóżka | 44 cm |
| Szerokość podnóżka | 55 cm |
| Funkcja bujania | Tak |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Obrotowy | Tak - 360° |