Fotel Wypoczynkowy Obrotowy TERRY do Salonu Beżowy Nowoczesny
Symbol: ME.TERRY/BZ/CZ/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 989.10 Cena przed promocją: 1099.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.TERRY/BZ/CZ/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 989.10 Cena przed promocją: 1099.00 -10%
Salon, gabinet czy sypialnia to miejsca, w których liczy się zarówno wygoda, jak i styl. Fotel Terry został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią komfort na najwyższym poziomie. To nie tylko praktyczny mebel, ale również wyjątkowa ozdoba wnętrza, która nada mu charakteru i zapewni idealne miejsce do codziennego relaksu.
Odmień wnętrze, stawiając na fotel Terry.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 80 cm |
| Szerokość fotela | 88 cm |
| Wysokość fotela | 110 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Funkcja bujania | Nie |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |