Fotel Wypoczynkowy Rozkładany IBERIS 67 cm Różowy Tapicerowany Nowoczesny
Symbol: ME.IBERIS/R/T/FW67
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.IBERIS/R/T/FW67
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Czasem wystarczy jeden miękki akcent, by zmienić atmosferę całego wnętrza. Fotel Iberis w kolorze różowym nie tylko dodaje przestrzeni przytulności, ale przede wszystkim oferuje coś, czego naprawdę potrzebujesz po intensywnym dniu - chwilę wytchnienia. Jego kompaktowa forma (tylko 67 cm szerokości) skrywa w sobie pełnię komfortu i funkcjonalności, którą docenisz każdego dnia. Subtelny, ale z charakterem - idealny do salonu, pokoju nastolatki, kącika czytelniczego, domowego biura, a nawet do dziecięcego azylu pełnego bajek.
Iberis to fotel, który dostosowuje się do Twoich potrzeb - oferuje więcej niż się wydaje, a przy tym zgrabnie wtapia się w każde wnętrze. Wygoda, na którą zawsze możesz liczyć.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Głębokość fotela | 100 cm |
| Szerokość fotela | 80 cm |
| Wysokość fotela | 67 cm |
| Szerokość siedziska | 67 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 183 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Funkcja spania | Tak |