Fotel Wypoczynkowy Rozkładany IBERIS 80 cm Beżowy Tapicerowany Nowoczesny
Symbol: ME.IBERIS/BZ/T/FW80
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.IBERIS/BZ/T/FW80
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Marzy Ci się moment, kiedy możesz po prostu usiąść wygodnie, wyciągnąć nogi i złapać oddech po całym dniu? A może szukasz sprytnego mebla, który w mgnieniu oka stanie się wygodnym miejscem do spania? IBERIS spełni te oczekiwania - to fotel stworzony do odpoczynku w każdej formie. W ciągu dnia to komfortowe siedzisko, wieczorem natomiast - leżanka lub awaryjne łóżko dla gościa. Kompaktowy, stylowy, wszechstronny - sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, jak i domowym gabinecie.
Pozwól sobie na odrobinę wygody - zamów fotel IBERIS już dziś!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Głębokość fotela | 100 cm |
| Szerokość fotela | 80 cm |
| Wysokość fotela | 83 cm |
| Szerokość siedziska | 67 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 183 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Funkcja spania | Tak |