Fotel Wypoczynkowy SORRENTO 1S Kremowy Welurowy Nowoczesny Glamour
Symbol: ME.SORRENTO1S/KR/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1349.10 Cena przed promocją: 1499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.SORRENTO1S/KR/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1349.10 Cena przed promocją: 1499.00 -10%
Fotel Sorrento 1S zachwyca stylem glamour i zapewnia komfort na wysokim poziomie. Starannie wykonane pikowania oraz miękka tapicerka z weluru sprawiają, że mebel nie tylko zapewnia wygodne miejsce do relaksu, ale również pełni funkcję stylowej ozdoby salonu, gabinetu czy eleganckiego apartamentu.
Fotel Sorrento - styl i komfort w jednej, dopracowanej formie.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Kremowy |
| Wysokość mebla | 73 cm |
| Szerokość siedziska | 56 cm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Szerokość mebla | 110 cm |
| Głębokość mebla | 96 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość oparcia | 30 cm |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja spania | Nie |