Fotel Wypoczynkowy do Salonu GALA Beżowy Nowoczesny
Symbol: ME.GALA/BZ/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 809.10 Cena przed promocją: 899.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.GALA/BZ/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 809.10 Cena przed promocją: 899.00 -10%
Szukasz fotela, który przyciągnie wzrok i zapewni wygodę na co dzień? Gala zachwyca unikalnym projektem, starannym wykończeniem i subtelnymi detalami. To nie tylko miejsce do relaksu, ale również wyjątkowy element wystroju salonu, sypialni czy eleganckiej poczekalni.
Gala to fotel, który świetnie odnajdzie się w różnych aranżacjach od nowoczesnych, przez klasyczne, aż po minimalistyczne.
Postaw na Gala - wyjątkowy mebel, który doda Twojej przestrzeni charakteru.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 62 cm |
| Wysokość krzesła | 69 cm |
| Szerokość krzesła | 79 cm |
| Głębokość krzesła | 75 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |