Fotel Wypoczynkowy do Salonu TOGO Ciemnobeżowy Nowoczesny
Symbol: ME.TOGO/CBZ/T/FW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.TOGO/CBZ/T/FW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Fotel Togo w ciemnobeżowej kolorystyce to elegancki akcent, który świetnie odnajdzie się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Zaokrąglona, miękka linia oraz wygodne, kubełkowe siedzisko sprawiają, że model ten zapewnia wysoki komfort i doskonale dopełnia stylowe aranżacje.
Dodaj wnętrzu charakteru - wybierz fotel Togo.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Ciemny beż |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo sztuczne |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość krzesła | 77 cm |
| Szerokość krzesła | 78 cm |
| Głębokość krzesła | 79 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |