Fotel do Spania SOLOR Rozkładany Amerykanka Szary Sztruksowy Nowoczesny
Symbol: ME.SOLOR/P/CZ/SZTR/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.SOLOR/P/CZ/SZTR/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Fotel rozkładany Solor to doskonałe połączenie nowoczesnego wyglądu i praktycznego zastosowania. Na co dzień służy jako wygodny fotel do siedzenia, a w kilka chwil może zamienić się w komfortową leżankę lub pełnowymiarowe łóżko. Trzystopniowa regulacja oparcia pozwala łatwo dopasować pozycję do aktualnych potrzeb - czy to podczas relaksu z książką, krótkiej drzemki, czy nocnego snu.
Solor - fotel stworzony z myślą o Twoim relaksie.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Sztruks |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 125 kg |
| Głębokość fotela | 92 cm |
| Szerokość fotela | 99 cm |
| Wysokość fotela | 86 cm |
| Szerokość siedziska | 72 cm |
| Głębokość siedziska | 63 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 186 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Funkcja spania | Tak |