Hoker Obrotowy z Drewna Giętego do Jadalni JERSEY Czarny/Orzech Loft
Symbol: ME.JERSEY/CZ/O/DG/E/H
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.JERSEY/CZ/O/DG/E/H
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
Nowoczesna kuchnia czy stylowy lokal to miejsca, gdzie liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i charakter wnętrza. Hoker barowy Jersey to połączenie komfortu, elegancji i wysokiej jakości wykonania. Czarna ekoskóra, gięte drewno i metalowe akcenty tworzą ponadczasowy mebel, który stanie się ozdobą każdej przestrzeni.
Wybierając hoker Jersey, inwestujesz w mebel, który łączy w sobie nowoczesny styl, praktyczność i komfort. To detal, który robi różnicę zarówno we wnętrzu mieszkania, jak i w przestrzeni publicznej.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Materiał | Sklejka Gięta |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor korpusu | Orzech |
| Materiał korpusu | sklejka gięta |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 67 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 67 cm |
| Głębokość hokera | 39 cm |
| Szerokość hokera | 57 cm |
| Wysokość hokera | 104 cm |