Huśtawka Ogrodowa CARMEN Szara/Czarna
Symbol: ME.CARMEN/P/T/OGR/HUS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1619.10 Cena przed promocją: 1799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CARMEN/P/T/OGR/HUS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1619.10 Cena przed promocją: 1799.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina hydrofobowa |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 175 cm |
| Wysokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość | 255,5 cm |
| Głębokość | 150 cm |
| Szerokość | 237 cm |
| Kategoria | Meble ogrodowe |