Komoda Czterodrzwiowa BLAGO 180 cm Ciemny Dąb/Czarny Loft
Symbol: W.LUNEA/MA/OSD/KOM4D
Dostępność: 999 szt.
Cena: 566.10 Cena przed promocją: 629.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W.LUNEA/MA/OSD/KOM4D
Dostępność: 999 szt.
Cena: 566.10 Cena przed promocją: 629.00 -10%
Nowoczesna elegancja, która porządkuje przestrzeń. Komoda Blago to mebel, który nie tylko pomaga zapanować nad codziennym chaosem, ale też wprowadza do wnętrza wyjątkowy klimat. Praktyczna, solidna i zaprojektowana z myślą o wygodzie - dla tych, którzy cenią funkcjonalność w pięknym wydaniu.
Dwie zamykane szafki z półkami oraz pakowne wnętrze to rozwiązanie stworzone z myślą o tym, co naprawdę ważne - wygodzie użytkowania. Dzięki połączeniu kolorów ciemnego dębu z matową czernią, komoda prezentuje się nowocześnie i ponadczasowo. System cichego otwierania, odporne na zarysowania powierzchnie i solidne materiały zapewniają wygodę na co dzień i trwałość na lata.
Zamów komodę Blago i przekonaj się, że styl i porządek mogą iść w parze.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 86 cm |
| Kolor korpusu | ciemny dąb |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 180 cm |
| Głębokość mebla | 41,7 cm |
| Kolor frontu | czarny |
| Materiał frontu | MDF |
| Kategoria | Komody |
| Materiał nóg | plastik |
| Kolor nóg | czarny |