Komoda do Salonu BECK 160 cm Czarna Trzydrzwiowa Ryflowana Nowoczesna
Symbol: ME.BECK/CZ/KOM160
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BECK/CZ/KOM160
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
Komoda zapewnia dużo miejsca do przechowywania, nie przytłaczając wnętrza.
Smukłe nogi optycznie unoszą bryłę nad podłogą, nadając jej lekkości i nowoczesnego charakteru.
Delikatne frezowanie nadaje frontowi delikatną fakturę, która ożywia prostą bryłę.
Trwała powierzchnia blatu doskonale nadaje się do aranżowania dekoracji i dodatków.
Design komody jest na tyle uniwersalny, że świetnie komponuje się z wieloma stylami aranżacyjnymi.
Ponadczasowa kolorystyka sprawia, że komoda doskonale wygląda zarówno w salonie, biurze jak i gabinecie.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 160 cm |
| Głębokość mebla | 40 cm |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
| Kolor frontu | czarny |
| Materiał frontu | MDF |
| Materiał nóg | metal |
| Kolor nóg | czarny |
| Rodzaj obrzeża | ABS |