Konsola z Szufladami EVERLY 100 cm do Przedpokoju Dąb Rustykalny/Czarny Loft
Symbol: ME.EVERLY/DRU/CZ/B
Dostępność: 999 szt.
Cena: 224.10 Cena przed promocją: 249.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.EVERLY/DRU/CZ/B
Dostępność: 999 szt.
Cena: 224.10 Cena przed promocją: 249.00 -10%
Konsola Everly to funkcjonalny mebel z szufladami i dolną półką, który pomaga utrzymać porządek w przedpokoju. Świetnie sprawdzi się także w sypialni czy salonie, wnosząc do wnętrza klimat i wygodę na co dzień.
Szukasz mebla, który jest zarówno wyrazisty jak i praktyczny? Dodaj konsolę Everly do swojego wnętrza i przekonaj się jak jeden element potrafi nadać charakter całej przestrzeni.
| Specyfikacja | |
| Wysokość mebla | 80 cm |
| Szerokość mebla | 100 cm |
| Głębokość mebla | 30 cm |
| Liczba poziomów | 2 |
| Materiał blatu | MDF |
| Liczba szuflad | 2 |
| Kolor frontu | dąb rustykalny |
| Kolor nóg | czarny |
| Kolor uchwytów | czarny |