Krzesło BRAGA Dąb/Beż
Symbol: ME.BRAGA/KR/D/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 179.10 Cena przed promocją: 199.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BRAGA/KR/D/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 179.10 Cena przed promocją: 199.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | dąb |
| Materiał korpusu | drewno gięte |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość krzesła | 77 cm |
| Szerokość krzesła | 44 cm |
| Głębokość krzesła | 49 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość oparcia | 43 cm |
| Grubość siedziska | 5 cm |
| Wysokość oparcia | 31 cm |
| Kategoria | Krzesła |