Krzesło BRESSO Brązowe Welurowe
Symbol: ME.BRESSO/BR/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 188.10 Cena przed promocją: 209.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BRESSO/BR/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 188.10 Cena przed promocją: 209.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Brązowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość krzesła | 85 cm |
| Szerokość krzesła | 57 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Kategoria | Krzesła |