Krzesło Barowe Tapicerowane Plecione Hoker FLORES 2 Szare Welurowe Nowoczesne Glamour
Symbol: ME.FLORES2/P/ZL/V/H
Dostępność: 999 szt.
Cena: 377.10 Cena przed promocją: 419.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.FLORES2/P/ZL/V/H
Dostępność: 999 szt.
Cena: 377.10 Cena przed promocją: 419.00 -10%
Szary hoker Flores 2 to ucieleśnienie elegancji i nowoczesności. Jego wyrafinowany design sprawia, że idealnie komponuje się z eleganckimi przestrzeniami, zarówno w kuchennymi, jak i barowymi. Jego prosta forma uzupełniona o luksusowe detale czyni go nie tylko praktycznym, ale również stylowym dodatkiem do wnętrza.
Oparcie i siedzisko hokera są tapicerowane tkaniną welurową, która jest miękka w dotyku i prosta w pielęgnacji - idealna dla gospodarstw domowych z dzieci lub zwierzętami. Smukłe, metalowe nogi w złotym kolorze nie tylko dodają szyku doskonale łącząc się z tapicerką, ale są również wyjątkowo wytrzymałe. Praktyczny, poziomy wspornik służący jako podnóżek dodaje funkcjonalności.
Wyróżniającym się elementem tego hokera jest oparcie z plecionki welurowej, które nie tylko przyciąga wzrok, ale również zapewnia odpowiednie wsparcie dla pleców. Oparcie i siedzisko wypełnione są miękką pianką, co zwiększa komfort siedzenia.
Mimo że hoker Flores 2 jest utrzymany w stylu glamour, jego prosta elegancja sprawia, że będzie się doskonale prezentować także w minimalistycznych czy nowoczesnych przestrzeniach.
Wybierz hoker Flores 2, by codziennie cieszyć się elegancją i komfortem.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Wysokość mebla | 104,5 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Szerokość mebla | 60 cm |
| Głębokość mebla | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 81 cm |
| Kategoria | Hokery |