Krzesło CAPI Kremowe Plecione Welurowe
Symbol: ME.CAPI/KR/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 341.10 Cena przed promocją: 379.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CAPI/KR/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 341.10 Cena przed promocją: 379.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Kremowy |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość krzesła | 78 cm |
| Szerokość krzesła | 63 cm |
| Głębokość krzesła | 55 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Kategoria | Krzesła |