Krzesło DAKOTA Beżowe/Orzech Welurowe
Symbol: ME.DAKOTA/BZ/O/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 476.10 Cena przed promocją: 529.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.DAKOTA/BZ/O/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 476.10 Cena przed promocją: 529.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor korpusu | Orzech |
| Materiał korpusu | drewno gięte |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość krzesła | 86 cm |
| Szerokość krzesła | 59 cm |
| Głębokość krzesła | 50 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Kategoria | Krzesła |