Krzesło GARY Ekoskóra Szare/Orzech
Symbol: ME.GARY/P/O/DG/E/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.GARY/P/O/DG/E/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Kolor korpusu | Orzech |
| Materiał korpusu | Sklejka |
| Szerokość siedziska | 38 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Szerokość mebla | 61 cm |
| Głębokość mebla | 42 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Materiał obicia krzesła | skóra ekologiczna |
| Kolor obicia | szary |
| Kategoria | Krzesła |