Krzesło GRENADA Dąb/Szare
Symbol: ME.GRENADA/P/D/T/K
Dostępność: 996 szt.
Cena: 206.10 Cena przed promocją: 229.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.GRENADA/P/D/T/K
Dostępność: 996 szt.
Cena: 206.10 Cena przed promocją: 229.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | dąb |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość krzesła | 80 cm |
| Szerokość krzesła | 50 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość oparcia | 46 cm |
| Grubość siedziska | 9 cm |
| Wysokość oparcia | 35 cm |
| Kategoria | Krzesła |