Krzesło LOPEZ Ciemnoszare
Symbol: ME.LOPEZ/CP/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 170.10 Cena przed promocją: 189.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LOPEZ/CP/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 170.10 Cena przed promocją: 189.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | chromowany |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość krzesła | 98 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Głębokość krzesła | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Kategoria | Krzesła |