Krzesło LUCKY Szare ze Złotymi Nogami Welurowe
Symbol: ME.LUCKY/P/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 188.10 Cena przed promocją: 209.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LUCKY/P/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 188.10 Cena przed promocją: 209.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość krzesła | 86 cm |
| Szerokość krzesła | 47 cm |
| Głębokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |