Krzesło MADERA Czarne/Beż Ażurowe
Symbol: ME.MADERA/KR/RT/CZ/DK/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 296.10 Cena przed promocją: 329.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MADERA/KR/RT/CZ/DK/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 296.10 Cena przed promocją: 329.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | drewno kauczukowe |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Kolor korpusu | dąb |
| Materiał korpusu | drewno kauczukowe |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Wysokość krzesła | 79 cm |
| Szerokość krzesła | 52 cm |
| Głębokość krzesła | 55 cm |
| Wysokość siedziska | 47,5 cm |
| Szerokość oparcia | 46 cm |
| Grubość siedziska | 3 cm |
| Wysokość oparcia | 34,5 cm |
| Kategoria | Krzesła |