Krzesło MODESTO Beżowe
Symbol: ME.MODESTO/BZ/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 242.10 Cena przed promocją: 269.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MODESTO/BZ/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 242.10 Cena przed promocją: 269.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość krzesła | 84 cm |
| Szerokość krzesła | 46 cm |
| Głębokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |