Krzesło NAWARA Kremowe Boucle
Symbol: ME.NAWARA/KR/CZ/TB/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 233.10 Cena przed promocją: 259.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.NAWARA/KR/CZ/TB/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 233.10 Cena przed promocją: 259.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 43,5 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość krzesła | 85 cm |
| Szerokość krzesła | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Kategoria | Krzesła |