Krzesło Obrotowe LUNA Granatowe Welurowe
Symbol: ME.LUNA/GR/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LUNA/GR/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Granatowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość krzesła | 90 cm |
| Szerokość krzesła | 57 cm |
| Głębokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 360° |
| Automatyczny powrót | Nie |