Krzesło Obrotowe MUMBAI 2 Beżowe Welurowe
Symbol: ME.MUMBAI/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 341.10 Cena przed promocją: 379.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MUMBAI/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 341.10 Cena przed promocją: 379.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość krzesła | 89 cm |
| Szerokość krzesła | 62 cm |
| Wysokość siedziska | 52 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 180° |
| Automatyczny powrót | Tak |