Krzesło Obrotowe PAUL Rude
Symbol: ME.PAUL/RD/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 323.10 Cena przed promocją: 359.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PAUL/RD/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 323.10 Cena przed promocją: 359.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Rudy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość krzesła | 87 cm |
| Szerokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 360° |
| Automatyczny powrót | Nie |