Krzesło PERU Turkusowe Welurowe
Symbol: ME.PERU/T/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PERU/T/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Turkusowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Wysokość krzesła | 90,5 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Kategoria | Krzesła |